Misja i wizja

Naszą misją jest kreowanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań,

które wspierają użytkowników i podnoszą komfort korzystania z urządzeń mobilnych. Aby to osiągnąć, projektujemy innowacje, stosując nowatorskie rozwiązania software i hardware.

Przewaga konkurencyjna

Doświadczenia zdobyte na rynku polskim i zagranicznym, w tym wsparcie w strategicznych przedsięwzięciach naszych Partnerów, unikalny know-how – to czynniki, które zapewniają istotną przewagę konkurencyjną już na starcie współpracy z Digital Care.

Wysoka sprzedaż

Pełne wsparcie podczas wdrożenia oraz szyte na miarę procesy operacyjne są gwarancją utrzymania wysokich wolumenów sprzedaży.

Innowacyjny program ochrony

Dzięki innowacyjnym programom ochrony, realizowanym przez Digital Care w formie ubezpieczenia lub usługi, nasi Klienci nie muszą się martwić nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z naprawą urządzenia.

Program leasingowy

W ramach programu leasingowego Digital Care, Klienci otrzymują nowoczesny i atrakcyjny sposób finansowania zakupu smartfonów oraz łatwiejszy dostęp do najlepszych i najnowocześniejszych modeli. Istotną zaletą leasingu Digital Care jest bogaty wachlarz usług dodatkowych, takich jak możliwość wymiany telefonu już po roku, czy kompleksowa ochrona urządzenia.

Nasze wartości

Kreatywność i innowacja
Kreatywność i innowacja
Wysoka jakość
Wysoka jakość
Odpowiedzialność
Odpowiedzialność
Otwartość na nowe wyzwania
Otwartość na nowe wyzwania
Ludzie
Ludzie
Rozwój
Rozwój
Zdobywanie międzynarodowych doświadczeń
Zdobywanie międzynarodowych doświadczeń
Polski know-how
Polski know-how
Sprawne wdrażanie

Sprawne wdrażanie

Naszą zaletą jest sprawne wdrażanie programów, zachowanie wysokiej elastyczności i dopasowanie do zmiennego otoczenia biznesowego.

100% Polska firma

100% Polska firma

Jesteśmy w 100% polską firmą, której know-how został wypracowany w Polsce. Stale inwestujemy w automatyzację procesów z wykorzystaniem nowych technologii, jednocześnie utrzymując relatywnie niski poziom kosztów własnych.