Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Digital Care sp. z o.o. informacji marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu:

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Digital Care sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 126/134. Twoje dane osobowe przetwarzane są przez zaufanych podwykonawców Digital Care. Twoje dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgód marketingowych, lub zawartej umowy o świadczenie usługi serwisu/ubezpieczenia wyświetlacza i w celu wykonania jego warunków. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji usługi lub udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, prawo żądania sprostowania lub usunięcia Twoich danych osobowych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych oraz prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.digitalcaregroup.pl/dane-osobowe.

Informujemy, iż każdą z wyżej wymienionych zgód można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać wysyłając takie żądanie na adres: contact@digitalcaregroup.com / telefonicznie pod numerem +48 (22) 716 20 05
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014.1182) informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Digital Care sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-008 Warszawa), przy ul. Marszałkowskiej 126/134. Dane osobowe będą przetwarzane dla celów udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu kontaktowym. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.