Oferta pracy

Dołącz do nas

Oferty prosimy kierować na address career@digitalcaregroup.com lub klikając w przycisk Aplikuj teraz, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska

Zobacz aktualne oferty pracy

Specjalista ds. Szkoleń

Opis stanowiska

  • Praca na stanowisku Specjalisty ds. Szkoleń w nowym biurze w ścisłym centrum Warszawy
  • Rozpoznanie, analiza i rekomendacja działań szkoleniowych (szkolenia produktowe oraz rozwijające kompetencje miękkie)
  • Generowanie rozwiązań i inicjatyw szkoleniowych
  • Tworzenie planów szkoleniowych
  • Przygotowanie organizacyjne szkoleń
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i prezentacji
  • Monitorowanie efektywności szkoleń i ich terminowość
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych oraz e-learning’ów
  • Administrowanie platformą szkoleniową
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie szkoleń
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Szkolenie partnerów
  • Prowadzenie ewidencji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz przygotowywanie innych wymaganych zestawień

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia, ekonomia, marketing
  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów sprzedażowych, szkoleń wdrożeniowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Power Point i/lub innych narzędzi do tworzenia prezentacji (Articulate, Prezi)
  • Umiejętność wykorzystywania innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań w procesie projektowania prezentacji multimedialnych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i w utrzymywaniu dobrych relacji
  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia i oceny faktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoka orientacja na cel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Asertywność
  • Dokładność

Możesz wycofać zgodę w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.