Oferta pracy

Dołącz do nas

Oferty prosimy kierować na address career@digitalcaregroup.com lub klikając w przycisk Aplikuj teraz, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska

Zobacz aktualne oferty pracy

Specjalista ds. HR i Rekrutacji

Opis stanowiska

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska specjalistyczne i managerskie (do wszystkich obszarów w firmie, również IT)
  • Poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu wszystkich źródeł (również metodą direct search)
  • Inicjowanie i wsparcie w realizacji licznych projektów z zakresu „miękkiego” HR i działań employer brandingowych
  • Organizacja eventów (np. bankiety biznesowe, Pikniki Rodzinne, Spotkania Świąteczne, wyjazdy warsztatowe, wyjazdy integracyjne) w ramach Grupy Digital Care
  • Koordynacja Płatnego Programu Stażowego (rekrutacja stażystów, tworzenie indywidualnych harmonogramów stażu, opieka nad stażystami)
  • Koordynacja prowadzenia szkoleń merytorycznych i językowych w firmie
  • Dbanie o kandydatów i utrzymywanie Candidate Experience na najwyższym poziomie podczas całego procesu rekrutacyjnego
  • Wsparcie Zespołu Marketingu w zakresie prowadzenia komunikacji o działaniach HR w social mediach
  • Wsparcie Pracowników i Managerów w kwestiach HR
  • Prowadzenie stay i exit interview z Pracownikami
  • Wsparcie w przygotowywaniu i aktualizacji regulaminów i procedur na potrzeby Grupy
  • Udział w rozwijaniu wewnętrznych narzędzi rekrutacyjnych i znajdowanie nowych rozwiązań na usprawnianie procesu rekrutacji i raportowania

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end, przy wykorzystaniu różnych źródeł
  • Doświadczenie przy realizacji projektów HR
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Min. podstawowa znajomość przepisów prawa pracy
  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia i oceny faktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność
  • Pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do indywidualnych, jak i zespołowych celów
  • Pomysłowość, kreatywność, chęć szukania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł kandydatów
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Pozytywne nastawienie i orientacja na potrzeby klienta

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Digital Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 126/134. Twoje dane osobowe oraz ewentualnie przekazane nam przez Ciebie dane dodatkowe, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: digitalcaregroup.pl/dane-osobowe/