Oferta pracy

Dołącz do nas

Oferty prosimy kierować na address career@digitalcaregroup.com lub klikając w przycisk Aplikuj teraz, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska

Zobacz aktualne oferty pracy

IT Infrastructure Manager

Opis stanowiska

  • Wyznaczanie strategii rozwoju infrastruktury informatycznej
  • Zapewnienie ciągłości działania i dostępności usług infrastruktury informatycznej zgodnie z umowami SLA
  • Zarządzanie zespołem Administratorów Systemów Informatycznych (Windows, Linux, Sieci komputerowe)
  • Tworzenie procedur dla podległego zespołu
  • Prowadzenie projektów związanych z infrastrukturą informatyczną
  • Nadzór nad dostawcami usług zewnętrznych
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi
  • Planowanie budżetu i nadzór nad jego realizacją

Nasze oczekiwania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołami Administratorów Systemów i Sieci komputerowych
  • Dobrej znajomości rozwiązań chmurowych MS Azure i Office365
  • Dobrej znajomości ostatnich  wersji systemów: MS Active Directory, MS Windows Serwer, MS SQL, Hyper-V
  • Dobrej znajomości rozwiązań sieci komputerowych
  • Umiejętności pracy w systemie JIRA Service Desk i JIRA Software
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Podstawowej znajomości systemów Linux
  • Umiejętności tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej zarządzanych systemów
  • Umiejętności prowadzenia projektów informatycznych

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Digital Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 126/134. Twoje dane osobowe oraz ewentualnie przekazane nam przez Ciebie dane dodatkowe, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: digitalcaregroup.pl/dane-osobowe/