Oferta pracy

Dołącz do nas

Oferty prosimy kierować na address career@digitalcaregroup.com lub klikając w przycisk Aplikuj teraz, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska

Zobacz aktualne oferty pracy

Fullstack Developer (.NET + Angular)

Opis stanowiska

  • Projektowanie, rozwój oraz utrzymanie aplikacji portalowych opartych o nowoczesny stos technologiczny (.NET Core, Angular, Azure Cloud) zapewniających lokalny oraz międzynarodowy rozwój organizacji
  • Udział w standaryzacji oraz automatyzacji procesu developerskiego w organizacji
  • Wsparcie Product Ownera w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych (research technologiczny, budowa POC, etc.)

Nasze oczekiwania

  • Komercyjne doświadczenie w budowaniu aplikacji oraz bardzo dobra znajomość:
    • ASP.NET Core, .NET Framework 4.5+, C# 5.0+JavaScript/TypeScript, ES6+
    • Angular 7+ (używamy 10), HTML5, CSS3
    • rozwiązań opartych o integracje REST i SOAP
    • systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych MSSQL oraz języka SQL
  • Znajomość nowoczesnego cyklu wytwarzania oprogramowania, wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych
  • Wykształcenie wyższe informatyczno lub pokrewne
  • Samodzielność i proaktywnoścć w działaniu, podejście „tak, da się”
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim

Mile widziane:

  • Doświadczenie z architekturą opartą o mikroserwisy, zagadnieniami konteneryzacji i automatyzacji procesu developerskiego (CI/CD)
  • Doświadczenie z Progressive Web Applications (PWA)

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Digital Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 126/134. Twoje dane osobowe oraz ewentualnie przekazane nam przez Ciebie dane dodatkowe, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: digitalcaregroup.pl/dane-osobowe/