Digital Care wdraża program ochrony wyświetlacza z chorwackim Tele2 i uruchamia swój piąty kontrakt zagraniczny

Chorwacki telekom Tele2 rozpoczął sprzedaż produktu „Ochrona Wyświetlacza” dostarczanego przez Digital Care sp. z o.o. i AmTrust. W ramach produktu klienci Tele2 otrzymają kompleksową ochronę wyświetlacza urządzenia w sytuacji jego przypadkowego uszkodzenia. Tele2 to piąty zagraniczny partner Digital Care.

Ubezpieczenie obejmuje nowe telefony komórkowe, smartfony i tablety zakupione od Tele2 przy okazji zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Klient otrzyma pomoc w sytuacji przypadkowego, mechanicznego uszkodzenia (stłuczenia lub pęknięcia) wyświetlacza będącego skutkiem nagłych, nieprzewidzianych zdarzeń zewnętrznych.

Urządzenia objęte są ochroną do wysokości oryginalnej ceny zakupu urządzenia. Ubezpieczenie pokrywa koszty naprawy, a także organizację i koszt transportu. Naprawa organizowana jest przez Digital Care w systemie door-2-door – kurier na zlecenie Centrum Pomocy odbierze urządzenie z miejsca wskazanego przez klienta i po naprawie ponownie dostarczy je pod wskazany adres.

Okres ubezpieczenia to 1 miesiąc i jest on automatycznie odnawiany. Pierwsze 30 dni ochrony jest dla klienta bezpłatne, a składka za każdy kolejny miesiąc w wysokości 19 HRK doliczana jest do faktury za usługi Tele2.

„Tele2 to nasz piąty zagraniczny partner. Cieszymy się, że Tele2 właśnie nam zdecydowało się powierzyć ochronę urządzeń swoich klientów i że będziemy mogli oferować swoje usługi również na rynku chorwackim. Dążymy do osiągnięcia pozycji międzynarodowego lidera w zakresie ochrony urządzeń mobilnych i już wkrótce z naszych usług będą mogli korzystać klienci na kolejnych rynkach.” – powiedział Aleksander Wistuba, Prezes Zarządu Digital Care sp. z o.o.

Digital Care odpowiada za kompleksową obsługę klienta oraz likwidację szkód na terenie Chorwacji, natomiast ochronę ubezpieczeniową zapewnia AmTrust International Underwriters DAC.

Digital Care to największy na polskim rynku dostawca usługi ochrony urządzeń mobilnych, działający od 2012 roku. Współpracuje z sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami. Aktualnie firma działa w Polsce, na Litwie, Łotwie, we Włoszech i w Chorwacji i łącznie obsługuje na całym świecie ponad 2 mln klientów.

 

Podobne wpisy

4 rzeczy, o których powinieneś pamiętać, wybierając ubezpieczenie telefonu

27 Lutego 2018

W Europie Środkowo-Wschodniej rośnie ilość i wartość kupowanych telefonów – a z nimi zainteresowanie zakupem dedykowanych ubezpieczeń. Digital Care radzi, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Czytaj więcej