Ekspresowe naprawy dla klientów
Orange Smart Care

Orange Polska wraz z firmą Digital Care wprowadza dodatkowe udogodnienia dla klientów posiadających usługę Orange Smart Care. Od sierpnia br. mogą oni korzystać ze stacjonarnego punktu napraw znajdującego się w salonie Orange Smart Store w warszawskim Sezamie, w którym naprawią swoje urządzenia mobilne. Wśród nowowprowadzonych usług jest także naprawa ekspresowa, która potrwa zaledwie dwie godziny.

Strefa Napraw w Orange Smart Store

Stacjonarny punkt napraw to duże udogodnienie przede wszystkim dla osób, którym zależy na czasie, lub takich, które z innych względów nie chcą korzystać z usług kuriera. Wystarczy przyjść do salonu Orange Smart Store w Sezamie i osobiście przekazać uszkodzony telefon w Strefie Napraw. Standardowa naprawa potrwa maksymalnie do 5 dni, natomiast możliwe jest jej skrócenie do zaledwie 2 godzin.

Rozwiązanie to jest o tyle wygodne, że zarówno obsługa klienta, jak i ekspertyza, czy naprawa i odbiór sprzętu dokonywane są w jednym miejscu. Co więcej, podczas wizyty w punkcie można dokonać aktywacji usługi Orange Smart Care w dowolnym momencie trwania abonamentu Orange, o ile dokonana na miejscu ekspertyza wykaże, że smartfon jest w dobrym stanie.

Naprawa Ekspresowa

Jeśli po wykonaniu ekspertyzy, okaże się, że wszystkie potrzebne do wykonania naprawy części znajdują się na miejscu, a proces technologiczny umożliwia przeprowadzenie naprawy w czasie 2 godzin, serwisant zaoferuje Naprawę Ekspresową. Dopłata za skrócenie czasu naprawy wynosi jedyne 99 zł.

Co ważne, punkt wykonuje jedynie naprawy autoryzowane, dzięki czemu klient ma pewność utrzymania gwarancji producenta dla uszkodzonego smartfona.

Orange Smart Care

Orange Smart Care to usługa oferowana przez Orange we współpracy z firmą Digital Care. Skierowana jest zarówno do klientów, którzy decydują się na zakup smartfona od operatora, jak i samej karty SIM. W ramach opłaty w wysokości 9,99 zł miesięcznie, jej użytkownicy mogą skorzystać z napraw swojego urządzenia mobilnego w limicie do 1000 zł, w przypadku uszkodzenia wyświetlacza lub zalania wodą.

Wersja Premium usługi Orange Smart Care skierowana jest przede wszystkim do użytkowników smartfonów ze średniej i wyższej półki. Zapewnia ona pokrycie kosztów jednej, nieograniczonej kwotowo naprawy w przeciągu 12 miesięcy, w ramach której możliwa jest wymiana nawet całego urządzenia w przypadku zalania wodą, czy naprawa dowolnego elementu ze względu na uszkodzenia mechaniczne. Jej miesięczny koszt to 15,99 zł.

Podobne wpisy

Polski lider ubezpieczeń mobilnych wchodzi na Litwę

8 Sierpnia 2016

Digital Care, jedna z rodzimych wiodących firm, specjalizująca się w ubezpieczeniach dla urządzeń mobilnych, stawia na zagraniczną ekspansję.

Czytaj więcej

Beeline oferuje swoim klientom usługę diagnostyki i naprawy używanych telefonów komórkowych

22 Listopada 2017

PJSC VimpelCom (marka Beeline) we współpracy z Digital Care Russia uruchomił pilotaż usługi Service +. Zapewnia ona klientom Beeline możliwość objęcia dodatkową ochroną ich używanych smartfonów.

Czytaj więcej