Digital Care podbija włoski rynek

Digital Care, lider usług ubezpieczeniowych dla urządzeń mobilnych w Polsce, rozpoczął współpracę z Wind Italy. Jej pierwszym owocem jest usługa Screen Protection, którą czołowy włoski operator telekomunikacyjny oferuje swoim klientom od 9 stycznia 2017.

Wind Italy jest kolejnym tak dużym zagranicznym partnerem Digital Care. – W 2017 roku ruszamy z naszym programem w Chorwacji, a w planach mamy  więcej krajów europejskich – mówi Aleksander Wistuba, Członek Zarządu Digital Care i dodaje – w Polsce jesteśmy liderem i jest dla nas jasne, że by zachować tempo i dynamikę wzrostu, ekspansja na rynki zagraniczne musi być wpisana w strategię rozwoju Digital Care.

W połowie 2016 roku Digital Care zaoferował ubezpieczenie wyświetlacza na Litwie i Łotwie wspólnie z operatorem komórkowym Bite oraz międzynarodowym brokerem AON i ubezpieczycielem Sompo Canopius. Ubezpieczenie w krótkim czasie odniosło duży sukces, a jego popularność wciąż rośnie.

Dotychczasowe międzynarodowe doświadczenia firmy to pasmo sukcesów. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Zarówno pod względem wypracowanego wyniku biznesowego, jak również jakości naszych rozwiązań – podsumowuje Mirosław Kościński, Członek Zarządu Digital Care.

Oferowana we Włoszech usługa Screen Protection to kompleksowa ochrona wyświetlacza z której właściciele telefonów komórkowych mogą skorzystać do 3 razy w okresie kredytowania telefonu. Usługa dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 2,49€ miesięcznie, bez ukrytych kosztów i bez udziału własnego. Serwis uwzględnia realizację usługi door-to-door i naprawę urządzenia w terminie maksymalnie 5 dni od odebrania urządzenia od klienta.

Klienci mogą zgłaszać urządzenia do naprawy on-line dzięki dostępowi do webportalu 24h, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Naprawy realizowane są w renomowanych, autoryzowanych serwisach przy współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na terenie Włoch.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi którą udało nam się zrealizować wspólnie z Wind Italy. Jest nie tylko bardzo atrakcyjna cenowo, konkurencja oferuje zbliżoną ochronę w cenie ok. 5€ miesięcznie, ale także została skrojona do ściśle zdefiniowanych potrzeb włoskiego konsumenta – dodał Igor Zdziarski, Key Account Manager w Digital Care.

Usługa Screen Protection dostępna jest dla klientów Wind Italy od 9 stycznia 2017 roku.

Podobne wpisy

Digital Care wchodzi na Łotwę. Kolejny sukces polskiej firmy

18 Października 2016

Polski lider usług ubezpieczeniowych dla urządzeń mobilnych kontynuuje ekspansję na kraje bałtyckie. W lipcu spółka Digital Care wkroczyła na rynek litewski, by kilka tygodni później zaoferować swój produkt mieszkańcom leżącej w sąsiedztwie Łotwy. W obu państwach firma nawiązała współpracę z operatorem telekomunikacyjnym Bite, dostarczając mu swój flagowy program – ubezpieczenie wyświetlacza dla smartfonów i tabletów. […]

Czytaj więcej

Digital Care wdraża program ochrony wyświetlacza z chorwackim Tele2 i uruchamia swój piąty kontrakt zagraniczny

18 Grudnia 2017

Chorwacki telekom Tele2 rozpoczął sprzedaż produktu „Ochrona Wyświetlacza” dostarczanego przez Digital Care sp. z o.o. i AmTrust. W ramach produktu klienci Tele2 otrzymają kompleksową ochronę wyświetlacza urządzenia w sytuacji jego przypadkowego uszkodzenia.

Czytaj więcej

Plus we współpracy z Digital Care wprowadza usługi serwisowe dla klientów biznesowych

22 Grudnia 2017

Operator sieci Plus rozpoczął sprzedaż dwóch usług dedykowanych klientom biznesowym – „Serwis Urządzenia dla Firm” oraz „Serwis Wyświetlacza dla Firm”.

Czytaj więcej