03 Sierpnia 2022

Technologiczne centrum na Helu- Digital Care Camp 2022

Digital Care Camp ma do zaoferowania m.in. darmowy przegląd techniczny urządzeń i smartfonów, bezpłatne SPA sprzętu, najnowsze modele iPhone i Motorola (od 49 zł miesięcznie) oraz odnowione smartfony. Ale to jeszcze nie wszystko! Do końca sierpnia w Chałupach 3 organizujemy spotkania z influencerami, warsztaty dla dzieci i dorosłych, koncerty i konkursy z iPhonami do wygrania.

 

Darmowy przegląd smartfona podczas wakacji!

15 lipca w Chałupach na polu namiotowym numer 3 ruszył Digital Care Camp 2022. To wakacyjny punkt usługowy, gdzie wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie sprawdzić stan swojego sprzętu elektronicznego, a także za darmo sprezentować SPA swojemu smartfonowi. . To jednak niejedyne oferty, jakie przygotowaliśmy wraz z naszymi partnerami – Motorolą oraz serwisami iMad i MTTC.

 

Naprawa z dojazdem od Władysławowa do Helu

Nasz Camp to nie tyko przegląd techniczny i bezpłatne SPA sprzętu. Jeśli podczas wakacyjnego wypoczynku dojdzie do uszkodzenia smartfona, na pomoc ruszy mobilny serwis Digital Care. Serwisant bezpłatnie dojedzie na skuterze do dowolnego punktu na Półwyspie Helskim, na miejscu oceni uszkodzenie i, jeśli będzie to możliwe, wykona naprawę. W ramach usługi z dojazdem lub w Digital Care Camp można także wymienić baterię w telefonach Apple czy Samsung w specjalnej, wakacyjnej cenie.

 

Wynajem długo i krótkoterminowy

W ofercie naszego wynajmu długoterminowego znajdują się iPhone’y od serii 10 w górę oraz nowości Motoroli – Edge 20 Pro, 30 i 30 Pro. Podczas wakacyjnego Campu czeka na Was także specjalna usługa serwisowa „No worries” w promocyjnej cenie, w ramach której – w przypadku mechanicznego uszkodzenia smartfona lub jego zalania – raz na 12 miesięcy zostanie on przywrócony do pełnej sprawności.

Oprócz urządzeń mobilnych w przyczepie Digital Care można zaopatrzyć się także w wyjątkowy sprzęt, idealny na wakacyjny wypoczynek- elektryczne rowery i hulajnogi, którymi można przejechać się na wycieczkę wzdłuż Półwyspu Helskiego. Na amatorów fotografii czekają z kolei kamera GoPro i dron, a na wielbicieli dobrego kina, którzy chcą zorganizować wieczór filmowy w plenerze, projektor i ekran o przekątnej 111 cali. Wszystkie urządzenia można wypożyczyć już na jeden dzień.

 

Akcesoria

Na polu namiotowym Chałupy 3 na wczasowiczów czekają również akcesoria – szkła i folie ochronne, etui tradycyjne czy wodoodporne oraz powerbanki i głośniki np. JBL 6 w różnych kolorach. Dodatkowo kupić można odnowione smartfony w atrakcyjnych cenach, z aż dwuletnią gwarancją. Digital Care oferuje także odkup starego smartfona, któremu da nowe życie, a klient zyska zniżkę na nowy model, dostępny od ręki. Podczas trwania Campu do Chałup 3 można też przynosić elektrośmieci – wszystkie zepsute urządzenia zostaną bezpiecznie zutylizowane, a zbiórka jest w pełni bezpłatna.

 

Spotkania i warsztaty

Nasz Camp to cotygodniowe spotkania w plenerze dla wszystkich wczasowiczów, bez względu na wiek. W każdy czwartek o 18.00 na polu namiotowym Chałupy 3 odbywają się warsztaty z fotografii mobilnej. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnego fotografa pozwalają poznać tajniki robienia zdjęć telefonem. Z kolei w piątki terenie Campu odbywają się będą warsztaty dla najmłodszych o tematyce ekologicznej i technologicznej. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się m.in. co kryje się w smartfonie, z jakich narzędzi korzystają serwisanci naprawiający telefony, czym są elektrośmieci i jakie nawyki warto mieć, aby być bardziej przyjaznym dla planety. Do współpracy podczas Digital Care Camp 2022 zaprosiliśmy również influencerówe. Harmonogram spotkań z nimi możecie znaleźć na stronie: https://digitalcarecamp.pl/

 

Konkurs z nagrodami

Żaden udany event nie może się odbyć bez konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, dlatego podczas Digital Care Camp 2022 wygrać można będzie iPhony. Można je zdobyć na dwa sposoby. Pierwszym jest pokazanie, w jaki sposób spędzamy wolny czas w trakcie wakacji. Drugim zaś podzielenie się swoim wakacyjnym eko nawykiem.

Więcej informacji na temat oferty oraz wszystkich atrakcji obowiązujących podczas Digital Care Camp 2022, w tym konkursów oraz warunków przystąpienia do nich, można znaleźć na stronie www.digitalcarecamp.pl, a także pod numerem telefonu 799 366 383.


.

Podobne wpisy

08 Sierpnia 2016

Polski lider ubezpieczeń mobilnych wchodzi na Litwę

Digital Care, jedna z rodzimych wiodących firm, specjalizująca się w ubezpieczeniach dla urządzeń mobilnych, stawia na zagraniczną ekspansję.