Zarząd

Aleksander Wistuba

Aleksander Wistuba

Prezes Zarządu i Założyciel Digital Care Sp. z o.o.

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu oraz Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Zarządzania). Ponad 13 lat doświadczeń w branży finansowo – ubezpieczeniowej.

Od 2004 roku pełnił funkcje menedżerskie w takich firmach z sektora bankowego jak Sygma Bank Polska S.A. (obecnie BGŻ BNP Paribas S.A.), Euro Bank S.A. oraz Deutsche Bank Polska S.A. Założyciel i Prezes Zarządu firmy Digital Care Sp. z o.o. Obecnie odpowiada za ekspansję firmy na rynkach globalnych, między innymi w Europie, Afryce, Krajach Ameryki Środkowej i Południowej oraz w Azji.

Mirosław Kościński

Mirosław Kościński

Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu i Założyciel Digital Care Sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Koszalińskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe w branży finansowo – ubezpieczeniowej.

Przez 11 lat związany był ze sprzedażą usług bankowych w Sygma Bank Polska S.A. (obecnie BGŻ BNP Paribas S.A.). Z Digital Care Sp. z o.o. związany od samego początku, będąc jednym z jej założycieli. Obecnie odpowiada za wyniki i rozwój biznesu oraz ekspansję firmy na rynku polskim.

Paweł Zaremba

Paweł Zaremba

Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu Digital Care Sp. z o.o.

Biegły rewident. Członek Stowarzyszenia Biegłych Księgowych w Londynie (ACCA). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość.

Karierę zawodową rozpoczął w Ernst & Young w Dziale Audytu i Doradztwa Gospodarczego, gdzie pracował przez 8 lat, świadcząc usługi podmiotom polskim i zagranicznym z różnych branż, w tym największym spółkom na polskim rynku. Następnie przez 2 lata odpowiadał za Dział Finansów Dywizji Rynków Wschodzących w brytyjskiej grupie kapitałowej Regenersis, nadzorując i koordynując pracę zespołów w spółkach zlokalizowanych w Polsce, Rosji, Rumunii, Turcji oraz RPA. Od blisko 3 lat pełni funkcję Dyrektora Finansowego w Digital Care współtworząc strategię rozwoju firmy.