Kariera

Dołącz do nas

Digital Care jest wyjątkowym miejscem, pełnym pasjonatów nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Do naszego zespołu zapraszamy ludzi otwartych, ambitnych i pełnych pozytywnej energii, niebojących się wyzwań. Poniżej publikujemy aktualne oferty pracy.

Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, ale chcesz do nas dołączyć, wyślij CV na adres:

career@digitalcaregroup.com

1

Aplikacja

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie o pracę? Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny.

2

Analiza dokumentów

Wszystkie napływające aplikacje, także Twoja, zostaną szczegółowo przeanalizowane przez nasz zespół HR. W przypadku dużej liczby zgłoszeń możemy potrzebować więcej czasu. Prosimy o cierpliwość!

3

Rozmowa rekrutacyjna

Po pozytywnym przejściu poprzedniego etapu rekrutacji, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną. Jeśli aplikujesz na stanowisko specjalistyczne lub managerskie, ten etap może zostać podzielony na 2 osobne spotkania.

4

Próbka pracy lub assessment centre

W przypadku stanowisk kierowniczych i niektórych stanowisk specjalistycznych poprosimy Cię o przygotowanie próbki pracy lub wzięcie udziału w assessment centre. Chcemy mieć pewność, że nasza współpraca będzie się układała doskonale od samego początku.

5

Zapraszamy na pokład!

Udało się! Po pozytywnym przejściu wszystkich etapów, z przyjemnością zaprosimy Cię do współpracy.

6

Nie poddawaj się

Jeśli tym razem Ci się nie powiodło, otrzymasz od nas informację zwrotną. Zapraszamy do udziału w kolejnych rekrutacjach!

Aktualne oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Aplikuj teraz

Młodszy Specjalista ds. Technicznej Obsługi Szkód

Aplikuj teraz

Manager Działu Jakości i Call Center

Aplikuj teraz

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Szkód

Aplikuj teraz

Płatny Program Stażowy w Digital Care

Aplikuj teraz

Młodszy Analityk Biznesowy – biuro w Warszawie

Aplikuj teraz

Key Account Manager – biuro w Warszawie

Aplikuj teraz

Junior Account Manager – biuro w Warszawie

Aplikuj teraz

Programme Delivery Coordinator – International schemes – Warsaw Office

Aplikuj teraz

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Digital Care sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 48. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na podstawie Twojej zgody na ich przetwarzanie. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, prawo żądania sprostowania lub usunięcia Twoich danych osobowych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych oraz prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna TUTAJ.